Z masivu - masivní dřevěné konstrukce a zahradní nábytek

O NÁS

Dámy a pánové, lavičky, informační tabule, zahradní nábytek a jiné vám můžeme vyrobit na přání a nebo si vyberte z naší široké nabídky dřevořezby, zvonice, lavice, stoly, židle, srubový nábytek, plotové dílce a jiné. Na těchto stránkách nemáme veškerý sortiment který je k prodeji. Spoustu věcí řešíme jako jednotlivé poptávky klientů, designových studií, architektů a i soukromých osob.

 

Pokud máte zájem ,navštivte i naše další stránky na www.zahradaspecial.cz kde najdete větší sortiment laviček a pod. 

 

Dřevosochání, je pro nás zábava. Vymýšlet nové typy laviček, zahradních setů, info.tabulí, restauračního nábytku a mnoho jiných také. Nebojte se nás kontaktovat na Tel.: 603 167 171 co chcete můžeme vyrobit na přání.

Teď jenom dovolte mi, abych vás stručně seznámil s náplní činnosti firmy . Od doby našich začátků v roce 1995 jsme už ušli dlouhou a namáhavou cestu a to hlavně díky podpoře všech našich klientů. Našim cílem je zde představit a prezentovat úspěchy, které se nám podařilo dosáhnout, a dále představit projekty které jsou ve fázi realizace a příprav k realizaci.

Nyní se naše firma více specializuje na vytváření originálních prvků pro zahrady parky a krajinu - zejména výroba a distribuce zahradního nábytku, laviček, informačních tabulí a mnoho jiných typových prvků z oblastí výroby doplňků pro zahradu. Máme rádi tvorbu kinetických skulptur, industriální nábytek a jiné.  

Vzhledem k velkému rozsahu a komplexnosti poskytovaných služeb zde uvádíme výčet jen těch nejzákladnějších které naše firma provádí. Jsou to zejména.:

Zabýváme se Výstavbou a provozem městských mobiliářů (lavičky, přístřešky na kola, altány pro park i krajinu, pouliční odpadkové koše atd.) 

Poměr mezi realizací práce ve veřejném a soukromém sektoru je v současné chvíli na poměru cca 52 ku 48 procentům, což nám umožňuje být stabilní firmou na trhu s jistotou práce na dobu nejméně 2 let dopředu. 

Děkujeme 

tel.: 603167171

 

Tyto stránky procházejí rekonstrukcí V následujících týdnech na této stránce přibudou odkazy kde uvidíte naše referenční zakázky a věci co byly tvořeny na míru zákazníkům.

 

 

 

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)